JULOW - zavlažovací pytel, vak 50L, zelený - 10ks

Kód: 0773
Značka: GTEX
1 099 Kč / ks 908,26 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Zavlažovací pytel, vak Julow slouží k průběžnému zavlažovaní nově vysazených stromků ale i pro již vzrostlé stromy a keře. V horní části jsou našité 2 oka (úvazky), která slouží ke snadnější manipulaci s vakem, popř. ke svázání s oporou nově vysazeného stromku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavlažovací pytel, vak Julow slouží k průběžnému zavlažovaní nově vysazených stromků ale i pro již vzrostlé  stromy a keře. V horní části jsou našité 2 oka (úvazky), která slouží ke snadnější manipulaci s vakem, popř. ke svázání s oporou nově vysazeného stromku. V dolní části jsou nově našité také úvazky, které slouží k uchycení ke kmeni stromu a zlepšují tak stabilitu zavlažovacího vaku. Mezi těmito oky se nachází otvor k opakovanému naplňování vodou. Po obou bocích je 20cm přeložení, díky kterému pytel Julow dobře drží tvar. Maximální průměr stromku, který je schopný vak obejmout je 25cm. Rovnoměrnou závlahu zajišťuje prošité dno ve spodní části vaku, kde voda průběžně odkapává. Voda se tak neodpařuje ani neodtéká mimo kořenový systém. Rostlinám je zajištěna stálá vlhkost, díky níž jsou více chráněny před změnami teplot a poškozením mrazem.Nejlepších výsledků zavlažování je dosaženo při spojení dvou pytlů úvazky k jednomu stromku. Po naplnění 50 l je zajištěno zavlažování na několik hodin.
 
 
Návod k použití:
Zavlažovací pytel pomocí úvazků v horní části připevníme k opoře tak, aby dobře držel tvar. To znamená prošitým dnem pevně sedí na rovném povrchu. Pytel naplníme vodou a necháme horní otvor volně přístupný k opakovanému plnění, viz foto. Voda průběžně odkapává spodním švem pytle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovací vaky na stromy a keře
Hmotnost: 0.8 kg
Materiál: PE
Rozměr: 50 x 80 cm + 20cm vnitřní založení
Objem vaku: 50 L
Barva: Zelená