Hroty ochranné proti holubům, nerezové 10ks x 50cm

Kód: 1308
Novinka Tip
Značka: DUFURT
495 Kč / ks 409,09 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Ochranné hroty proti ptactvu zabraňující dosedání holubů i jiných ptáků na parapety, atiky, okna, okapy, oplechování, zdi, komíny, zábradlí, klimatizace a dřevěné trámy. Balení setu hroty proti holubům obsahuje 10 pásků. Každý pásek měří 50 cm, opatřen 40 hroty o délce 11 cm a průměru 1,3 mm z nerezavějící pérové oceli. Rozložení ocelových hrotů proti ptákům pokryje šířku 13,5 cm. Vše uchyceno na základně z polykarbonátu s UV ochrannou vrstvou.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné hroty proti holubům z nerezové oceli

Ochranné plastové hroty proti holubům a jiným ptákům jsou velmi účinnou ochranou proti letájícímu ptactvu. Hroty – zábrany proti holubům a ptákům jsou bezpečné, jejich konce z pérové oceli jsou ztupené (ptákům neublíží). Tam, kde nezabírají jiné způsoby plašení, naše bodce proti holubům pomohou. Upevňují se pomocí šroubů, vrutů nebo hřebíčků, lze je přilepit např. pomocí silikonu i bílého lepidla. Hroty proti ptákům se mohou nalepit nebo přišroubovat například na dřevěné trámy, římsy, parapety, fasády atd.

Montáž:

Nejsnazší a nejrychlejší způsob montáže na většinu povrchů je lepení. Doporučujeme tedy zakoupit transparentní silikon či jiné lepidlo pro venkovní použití.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače a plašiče ptáků, lapače hlodavců, hmyzu a přípravky proti škůdcům
Hmotnost: 0.97 kg
Balení: 10ks
Délka pásku: 50cm - 40 hrotů
Materiál: Nerez ocel + polykarbonát s UV
Délka hrotu: 11cm