Omlouváme se všem našim zákazníkům ale od středy 29.11.2023 do čtvrtka 7.12.2023 probíhá na našem eshopu dovolená. Z tohoto důvodu budou všechny objednávky přijaté v uvedeném období postupně expedovány od pátku 8.12.2023. Děkujeme za pochopení.

Návody

Stínící tkanina, rašlový úplet / Instalace úpletu na plot

Doporučujeme provádět montáž úpletu na plot ve 2 až 3 lidech (čím více tím lépe). Drátek, který jsme Vám zaslali si nastříhejte zhruba na cca 8 cm dlouhé kousky. Pokud vám drátek nebude vyhovovat, kupte si černé elektrikářské stahovací pásky, kterými doporučujeme připevnit úplet ještě na každém sloupku.


Úplet má v horní i dolní části zesílené okraje prošité zelenou nebo černou bavlnou nejčastěji s vypletenými oky (viz foto). Stíněnku zlehka ale dostatečně napněte a přiložte k pletivu (nebo jinému plotu), druhý člověk zajistí nejprve úplet drátkem v horní části (doporučujeme po cca 40 cm až 50 cm), poté přichytíte spodní část stejným způsobem a nakonec pokud je stíněnka pěkně vypnutá dle Vašeho uvážení zajistíte také střed (ten stačí po 1 m).


Pokud stíněnku nenapnete dostatečně může se stát, že působením tepla či větru se časem vytahá. Nebudeteli si jisti montáží a budete potřebovat radu, obraťte se s důvěrou na nás a my vám rádi poradíme ne tel. čísle: +420 608 59 59 59.