Návody

Stínící tkanina, rašlový úplet / Instalace úpletu na plot

Doporučujeme provádět montáž úpletu na plot ve 2 až 3 lidech (čím více tím lépe). Drátek, který jsme Vám zaslali si nastříhejte zhruba na cca 8 cm dlouhé kousky. Pokud vám drátek nebude vyhovovat, kupte si černé elektrikářské stahovací pásky, kterými doporučujeme připevnit úplet ještě na každém sloupku.


Úplet má v horní i dolní části zesílené okraje prošité zelenou nebo černou bavlnou nejčastěji s vypletenými oky (viz foto). Stíněnku zlehka ale dostatečně napněte a přiložte k pletivu (nebo jinému plotu), druhý člověk zajistí nejprve úplet drátkem v horní části (doporučujeme po cca 40 cm až 50 cm), poté přichytíte spodní část stejným způsobem a nakonec pokud je stíněnka pěkně vypnutá dle Vašeho uvážení zajistíte také střed (ten stačí po 1 m).


Pokud stíněnku nenapnete dostatečně může se stát, že působením tepla či větru se časem vytahá. Nebudeteli si jisti montáží a budete potřebovat radu, obraťte se s důvěrou na nás a my vám rádi poradíme ne tel. čísle: +420 608 59 59 59.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení