Netkaná textílie bílá proti mrazu 19g/m2, rozměr - 100m x 1,6m

Kód: 0195
Značka: Jutabond
759 Kč / ks 627,27 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Ochranná netkaná textílie bílá proti mrazu, odolná vůči UV záření, poskytuje ochranu keřům, rostlinám a jarní zelenině proti nepříznivým vlivům počasí, jako je chlad, mráz, krupobití, extrémní sluneční svit a silné nárazy větru. Tato zakrývací netkaná textílie proti mrazu také účinně chrání před létajícími škůdci a zabraňuje okusu rostlin divokou zvěří.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranná netkaná textílie bílá proti mrazu - gramáž 19 g/m² 

Bílá zimní netkaná textílie proti mrazu, gramáž 19 g/m², poskytuje spolehlivou ochranu proti UV záření a nepříznivým klimatickým podmínkám. V období podzimu a jara chrání rostliny, keře nebo zeleninu před chladem, mrazem, krupobitím a silným sluncem, stejně jako před škodlivými účinky větru.

Tato netkaná textílie bílá snižuje nadměrné odpařování vody z půdy a zároveň je propustná pro vodu, což ji činí ideální pro více sezónní použití. Na jaře vytváří příznivé podmínky pro klíčení semen a růst sazenic. Textílii jednoduše rozprostřete na rostliny a zajistěte ji plastovými kolíky, které máme také v nabídce. Na ochranu keřů před větrem a mrazem doporučujeme také naše odolné textilní ochranné vaky. Netkaná textílie proti mrazu je odolná vůči UV záření, houbám, plísním a škůdcům a zároveň je bezpečná pro rostliny, neboť neuvolňuje do půdy žádné zdravotně závadné látky.

Bílá netkaná textílie se obvykle používá od listopadu do května, s přizpůsobením doby zakrytí dle lokálních klimatických podmínek a aktuálního počasí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Netkaná textílie JUTABOND
Hmotnost: 3 kg
Délka textílie: 100m
Šířka textílie: 160cm
Gramáž: 19g/m2
Barva: Bílá