Plastová ochranná síť proti dravcům TENAX - 16m x 3,8m

Kód: 0231
Novinka
Značka: TENAX
1 050 Kč / ks 867,77 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Ochranná síť proti dravcům TENAX bezpečně funguje jako spolehlivá ochrana drůbeže proti dravcům, zejména pro slepice a malé ptáky, díky své UV stabilizaci a odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Její lehká a flexibilní struktura usnadňuje instalaci, čímž je ideální pro bezpečné venkovní výběhy a voliéry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastová síť Tenax - nezbytná ochrana drůbeže proti dravcům

Lehká ochranná síť proti dravcům TENAX se výborně hodí pro konstrukci voliér pro drobné ptáky a papoušky, stejně jako pro bezpečné ohraničení prostoru pro slepičí výběhy. Díky své jednoduché montáži a odolnosti proti různým klimatickým podmínkám je tato síť proti dravcům ideálním řešením pro zakrytí nebo ohraničení míst, kde je vyžadována flexibilita, lehkost a pevnost.

Plastová síť TENAX se používá pro různé účely, včetně:

  • Ohraničení hřišť pro míčové hry.
  • Ochranný prvek pro domácí drůběž a ptactvo  jako jsou holuby či slepice, chrání před útoky z nebe a zabraňuje šíření nemocí od volně žijících ptáků.
  • Prevence proti padání menších objektů jako jsou omítka či listí. plastová síť je pevná a odolává všem klimatickým podmínkám.

Ochranná síť proti dravcům TENAX poskytuje nejen ochranu pro chovanou drůbež před nebezpečnými létajícími predátory, ale zároveň předchází přenosu chorob. Tato plastová ochrana drůbeže proti dravcům je vyrobena z prvotřídního 100% polypropylenu s unikátním způsobem orientace vláken, což zaručuje vynikající mechanické vlastnosti. Voliérová síť proti dravcům nevyžaduje údržbu a díky UV stabilizaci zůstává odolná a trvanlivá.

Sítě proti dravcům TENAX zasíláme z důvodu velké výšky (zabalená role má 2m) pouze Českou poštou nebo přepravní společností FOFR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastová ochranná síť proti dravcům
Hmotnost: 1.3 kg
Délka sítě: 16m
Šířka sítě: 3,8m
Velikost oka: 3 x 3cm
Gramáž: 50g/m2
Barva: Černá