Plastová síť proti krtkům 100m x 2m

Kód: 0236
Značka: GTEX
2 490 Kč / ks 2 057,85 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Síť proti krtkům slouží jako bariéra zabraňující krtkům v pronikání na povrch a chrání tak zahrady a trávníky před jejich destruktivní činností. Sítě se vyrábějí z odolného polypropylenu, který odolává UV záření a v půdě vydrží 10–20 let, pokud nejsou vystaveny chemicky agresivnímu prostředí. Jedná se o levné a trvalé řešení, které neovlivňuje růst trávníku a představuje jednoduchý a spolehlivý způsob, jak se zbavit krtků bez nutnosti jejich usmrcení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehká a pevná ochranná síť proti krtkům s otvory o rozměrech 16 × 16 mm

Instalace síťě proti krtkům a hrabošům pod povrch trávníku je nejlepší metoda, jak se zbavit krtků ve vaší zahradě, aniž bychom je museli zabíjet.

Plastová síť proti krtkům slouží jako nepřekonatelná překážka a zamezuje krtkovi a dalším hrabošům dostat se na povrch a ničit váš trávník. Pletivo proti hrabošům, vyrobeno z kvalitního polypropylenu s UV ochranou je ekonomické, trvalé, nemá negativní vliv na růst trávy ani rostlin, instalace při zakládání trávníku je snadná a rychlá. Jeho životnost v půdě může být 10–20 let, pokud není vystaveno chemicky agresivnímu prostředí.

Charakteristika sítě a pletiva proti hrabošům:

  • Síť proti krtkům nemá žádný vliv na růst trávy a rostlin
  • Zabraňuje krtkům a hrabošům v přístupu na povrch
  • Chrání půdu a váš trávník před rozrytím a poškozením
  • Ochranná síť je vyrobena z odolného PP materiálu
  • Tato síť z polypropylenu také skvěle odolává UV záření
  • Plastové pletivo proti hrabošům se snadno a rychle instaluje

Návod k použití:

Při pokládce již hotového travního koberce se síť proti krtkům umisťuje pod koberec. Pokud se chystáte zatravňovat klasickým způsobem, tedy výsevem, nezapomeňte na síť nasypat alespoň 8 centimetrů zeminy. K zemi fixujte pomocí plastových kotvících kolíků min 3ks/m².

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastová síť proti krtkům
Hmotnost: 8 kg
Délka sítě: 100m
Šířka sítě: 2m
Gramáž: 35g/m2
Tolerance velikosti ok: ± 5%