Zatravňovací rohož TENAX TR - 15 x 2m včetně 90ks ocelových skob

Kód: 0017
Značka: TENAX
7 550 Kč / ks 6 239,67 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Zatravňovací rohože TENAX TR jsou především určeny pro chůzi a ochranu vašeho trávníku před domácími mazlíčky. S hmotností 640g/m2 jsou nejlevnější variantou pro řešení vašich přístupových cest nebo travnatých ploch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

90ks zesílených ocelových U-pinů zdarma v hodnotě 1260,-kč. (rozměr U-pinu: délka 160mm x šířka 7mm x tloušťka 6mm) 

Zpevněte váš trávník s rohoží TENAX TR!

Zatravňovací rohož TENAX TR je především určena pro chůzi a ochranu vašeho trávníku před domácími mazlíčky. S hmotností 640g/m2 je nejlevnější variantou pro řešení vašich přístupových cest nebo travnatých ploch. S touto zatravňovací rohoží je možné i občasné přejetí osobními vozidly do 3,5 tuny. Uvedená nosnost platí pro samotný materiál rohože. Záleží ale také na tvrdosti podloží - u méně zhutněného a mokrého či bahnitého podkladu může docházet i při mírném zatížení v rámci uvedené nosnosti k vymačkávání rohože, případně vzniku " kolejí ".

Hrabe váš pes díry na zahradě? Zjistěte, co ho k tomu vede a jak mu v tom zabránit.

Hrabaní děr na zahradě může být pro psa způsobeno nudou, stresem, snahou ukrýt si potravu nebo i snahou o útěk. Pokud váš mazlíček hrabe v blízkosti plotu, je důležité zamezit jeho útěku např. položením zatravňovací rohože. Vyhrabané díry také hyzdí zahradu a ztěžují údržbu.

Pokládka je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Tato travní rohož TENAX je určena především pro chůzi. Vyšší zatížení nedoporučujeme. Rohož je dodána s u-piny v počtu 3ks/m2.
 
Zatravňovací rohož TENAX TR,  jednoduše ochrání váš trávník před pošlapáním a je dobrým začátkem k tomu aby vám pomohla  s převychovou vašeho pejska aby nehrabal  další díry na zahradě. Travní rohože TENAX  jsou netoxické  tudíž neublíží Vašim pejskům ani jejich drápům.

Instalace rohože TENAX TR :

ZATRAVNĚNÁ PLOCHA

  • vyrovnejte povrch, na který budete pokládat rohož. Podklad by měl být rovný a pevný.
  • před upevněním rohože doporučujeme rohož rozbalit a uchytit rohož po obvodu několika u-piny.
  • Doporučujeme pokládat zatravňovací rohož za slunečného počasí. Sluneční paprsky materiál rohože mírně roztáhnou, čímž se usnadní její pokládka a následné přizpůsobení terénu. Při smrštění materiálu zimou tak nevzniknou nerovnosti.
  • položte travní rohož na předem připravený podklad a postupně ji upevňujte kovovými u-piny 3ks/m2. Při pokládce dejte pozor, aby byla rohož dostatečně vypnutá.
  • při instalaci více rolí položte další roli k upevnění tak, aby se role navzájem nepřekrývaly.
  • Zatravňovací rohož může být používaná okamžitě po ukotvení. Je však třeba si uvědomit, že pokud nebude rohož dostatečně prorostena trávou, může být snížena trakce při dešti nebo námraze.
  • Prorůstající tráva je sekána běžným způsobem. Jen výška sečení by měla být nastavena na vyšší výšku při prvních 2-3 sečeních.


NOVĚ OSÉVANÁ PLOCHA

  • vyrovnejte povrch, na který budete pokládat rohož. Podklad by měl být rovný a pevný.
  • na připravenou plochu je možné provést výsev travního semene před nebo po instalaci rohože.
  • dále pokračujte s pokládkou jako v případě pokládky na již zatravněnou plochu.
UPOZORNĚNÍ :
 
Z důvodu nadrozměru zatravňovacích rohoží (délka 2m),  jsou zasílány  pouze Českou poštou, zásilky nad 40kg poté zasíláme přepravní společností FOFR. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zatravňovací a parkovací rohože
Hmotnost: 25.8 kg
Délka rohože: 15m
Šířka rohože: 2m
Gramáž: 640g/m2