Zavlažovací vak na stromy STREND PRO 55L - zelený - 1ks

Kód: 0760
Tip
Značka: Strend Pro
245 Kč / ks 202,48 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Zavlažovací vak na stromy STREND PRO – model vesta, perfektní pro zavlažování a distribuci vody ke stromům, zajišťuje plynulé pronikání vody ke kořenům, ideální pro nové i zralejší stromy, snadné plnění, objem 55 litrů, materiál je 180g PVC síťovina, odolná proti UV paprskům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavlažovací vak na stromy STREND PRO 55L - Optimální hydratace pro každý strom

Zavlažovací vak na stromy STREND poskytuje účinný a šetrný způsob zavlažování pro různé druhy stromů, ať už se jedná o mladé sazenice nebo starší stromy. Drobné mikroperforace umístěné na spodní straně zavlažovacího pytle zajišťují konstantní a rovnoměrný přísun vody, který se postupně vsakuje až ke kořenům stromu.

Snadná a lehká instalace pro dokonalé zavlažování

Montáž tohoto zavlažovacího vaku ke stromům je velice jednoduchá: obalte rozepnutý zavlažovací pytel kolem kmene stromu nebo podpěrného kůlu, uzavřete zip a naplňte vodou. Jakmile je zavlažovací pytel naplněn asi do jedné čtvrtiny, jemně upravte popruhy pro rovnoměrné rozložení a doplňte potřebnou vodu podle průměru kmene. Tento závlahový vak má kapacitu až 55 litrů a je ideální pro stromy s průměrem kmene do 17 cm. Pro stromy s průměrem až 40 cm lze spojit dva vaky na vodu dohromady.

Údržba a péče pro dlouhodobé používání

Pro nejlepší výsledky doporučujeme zavlažovací vaky naplnit min. 1-2krát týdně, s přizpůsobením podle aktuálního počasí. Je důležité nemanipulovat s vakem na vodu, pokud je naplněn více než ze čtvrtiny z důvodu poškození. V zimních měsících doporučujeme zavlažovací vak na stromy vysušit a uskladnit, což zásadně prodlouží jeho životnost.

Technické specifikace:

  • Kapacita vaku: 55 litrů
  • Doba zavlažování: 5 - 7 hodin
  • Výška pytle: 80 cm
  • Materiál: PVC posílené síťovinou, gramáž 180g/m2

Objednejte si zavlažovací vak na stromy ještě dnes a užijte si bezstarostnou péči o vaše stromy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovací vaky na stromy a keře
Hmotnost: 0.31 kg
Barva: zelená
Objem vaku: 55 L
materiál: PVC - vystužené síťovinou
Gramáž: 180g / m2
Doba zavlažování: 5 - 7 hodin

Zavlažovací vaky - ukázka použití v zahradě