6mm - Kapkovač na hadičku 6mm - 4 litry za hodinu

Kód: 0752
Značka: GTEX
10 Kč / ks 8,26 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Kapkovač s průtokem 4l/h se připojí k 6mm hadici. Používá se pro přivedení vody přímo do kořenové zóny, pomáhá snížit odpařování a šetří vodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapkovač s průtokem 4l / h se připojí k 6mm hadici. Používá se pro přivedení vody přímo do kořenové zóny, pomáhá snížit odpařování a šetří vodu.

Kapkovače, které si sami regulují tlak, dodávají přesné množství vody bez ohledu na změny tlaku v důsledku dlouhé hadice nebo změnám v terénu. Mohou zjednodušit navrhování systému a výrazně snížit údržbu, protože se jen zřídka ucpávají. Uvnitř kapkovače je pružná membrána, která reguluje průtok vody a má tendenci se sama zbavovat pevných částic ze systému (samo-proplachování). Používá se pro přivedení vody přímo do kořenové zóny, pomáhá snížit odpařování a šetří vodu. Snadno se připojí k 6 mm hadici. Kapkovač je vyroben z polypropylénu.

Na jeden konektor napojte jen jeden kapkovač a umístěte kapkovač ke kořenům rostliny. Hadičku i kapkovač můžete zahrnou mulčovací kůrou nebo jiným substrátem.

 

Kapkovač je vhodný i pro skleníky a může se napojit přímo do obrubníku GARDEN DIAMOND, distribuční nebo kapkovací hadice pomocí děrovače. Postup při napojování kapkovače je identický jako při napojování postřikovače.

 

SPECIFIKACE KAPKOVAČE 4 L/H V POMĚRU TLAKU, ROZTEČE MEZI KAPKOVAČI A DÉLCE HADICE NEBO OBRUBNÍKU.

Tabulku stáhnete TADY

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovací systémy
Hmotnost: 0.002 kg