ECO PLA Tkaná mulčovací textílie, 120g/m2, 25m x 1,6m, 100% rozložitelná

Kód: 0105
Tip
Značka: Agrojutex
1 669 Kč / ks 1 379,34 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Vyrobena ze 100% PLA biomasy, AGROJUTEX ECO mulčovací tkaná textílie je ekologická alternativa ke klasickým polypropylenovým tkaným agrotextiliím. Zabraňuje růstu plevele, pohlcuje UV záření a po rozkladu slouží jako přírodní hnojivo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K tomuto produktu nejsou dodávány plastové kolíky zdarma !

 

AGROJUTEX ECO - Ekologická ochrana pro vaši zahradu

AGROJUTEX ECO mulčovací tkaná textílie, vyrobená z biopolymeru PLA získaného z cukrové třtiny, kukuřice a dalších obnovitelných zdrojů, představuje ekologickou alternativu ke klasickým tkaným textíliím v zahradnictví. Tento 100% rozložitelný materiál (ekotextílie) poskytuje přírodní a šetrný způsob ochrany vaší zahrady bez zanechání škodlivých zbytků v půdě.

Účinná obrana proti plevelu a úspora vody

Díky své schopnosti pohlcovat UV záření, propouštět a udržovat vlhkost, AGROJUTEX ECO efektivně brání růstu plevele, zároveň snižuje potřebu zavlažování a chrání půdu.​

Ekologicky šetrná volba pro vaši zahradu

Tato tkaná textílie je ekologická alternativa k běžně používaným polypropylenovým tkaným i netkaným agrotextíliím, jejichž základem je ropa.

S životností 3-5 let, AGROJUTEX ECO nabízí dlouhotrvající a udržitelné řešení pro ochranu vaší zahrady. Je ideální pro zahradníky, kteří hledají ekologické a bezpečné metody zahradní péče.

Vlivem vysokých teplot na přímém slunci  (pokud tuto textílii nepřekryjete kůrou či mulčem) může u této ekologické tkaniny dojít ke sražení cca  5 - 10%.

 

​​​​

Doplňkové parametry

Kategorie: Tkaná mulčovací textílie - Agrotextílie
Hmotnost: 3.2 kg
Barva: hnědo černá
materiál: 100% ECO PLA Biopolymer
gramáž: 120g/m2