GEONETEX M 300 netkaná geotextílie, 300g/m2, 50m x 2m - šedá

Kód: 0251
Značka: geoNETEX®
2 499 Kč / ks 2 065,29 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

GEONETEX M 300 je vícebarevná (šedá, multicolor) netkaná geotextilie vyrobená z recyklovaného polyesteru. Výrobek je použitelný v mnoha oblastech stavebnictví, jako filtrační, separační, ochranná nebo drenážní vrstva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GEONETEX M 300 je netkaná geotextilie vyrobená z recyklovaného polyesteru. Výrobek je použitelný v mnoha oblastech stavebnictví, jako filtrační, separační, ochranná nebo drenážní vrstva. Příklady použití: oddělení jednotlivých vrstev při konstrukci příjezdových cest a chodníků, ochranná vrstva pod bazény, k obalování drenážních trubek (zajišťuje filtraci vody, díky tomu nedochází k zanášení drenážního systému), ve skladbě plochých střech, atd. Pro upevnění netkané geotextilie GeoNETEX® ve svažitém terénu doporučujeme použití ocelových kotvících skob nebo  plastových kolíků PROFI.

Geotextilie geoNETEX® nepředstavují nebezpečí pro životní prostředí, jsou zdravotně nezávadné, neobsahují těžké kovy ani jiné škodlivé látky. Vyznačují se výbornými mechanickými a hydraulickými vlastnostmi a životností až 50 let (pro specifikované okrajové podmínky). Netkané geotextilie z polyesteru nejsou vhodné pro zásadité prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Netkaná geotextílie GEONETEX
Hmotnost: 30 kg
Rozměr: 50 x 2 m
Gramáž: 300g / m2
Materiál: kombinace vláken polyesteru + polypropylenu
Barva: šedá - multicolor