Netkaná textílie - 100cm

Netkaná textilie 100cm je určená pro mulčování záhonů a okrasných výsadeb.

 • Zahradní mulčovací netkaná textílie černá nebo hnědá je vhodná pro použití ve sklenících tak i pod širým nebem zejména pak pro pěstování zeleniny i ovoce (jahody, saláty, okurky), pod mulčovací a dekorační materiály, ve školkách, sadech a pro sadové realizace.
 • Zahradní fólie proti plevelu Jutabond má otevřenou strukuru, skvěle propouští vodu i vzduch, výborné mulčovací vlastnosti.
 • Netkaná textílie je odolná vůči napadení plísněmi a houbami, omezuje nežádoucí výpar vody z půdy.
 • Zvyšuje teplotu půdy, čímž uspíší vzrůst plodin.
 • Netkaná mulčovací fólie zamezuje prorůstání plevele.
 • V kombinaci s mulčovací kůrou je zaručena mnohaletá životnost netkané textílie.
 • Výrazně minimalizuje čas potřebný na údržbu záhonů, snižuje používáni herbicidů.
 • Při plánování svahové realizace nebo pokud plánujete založit  ve svahu skalku, doporučujeme na tuto mulčovací fólii JUTABOND dokoupit  protierozní jutovou nebo kokosovou síť, zabrání se tak sjíždění kůry nebo kačírku ze svahu.

Při objednávce netkané textílie černé nebo hnědé barvy v návinu 50m a 100m vám zašleme plastové kolíky délky 15cm na přichycení zdarma. Počet ks kolíků je upřesněn v jednotlivých kategoriích produktů.U balení textílie 25m plastové kolíky zdarma nedodáváme. Pokud ovšem máte tvrdou a kamenitou půdu, doporučujeme pro snadnější montáž u nás objednat profesionální plastové agrokolíky nebo ocelové skoby.

UPOZORNĚNÍ :

Rozdíl mezi tkanou textílií (100g/m2) a netkanou (50g/m2) mulčovací textílií je pouze v gramáží a následně i v životnosti. Funkčností, tedy účelem použití se od sebe neliší !

V místech, kde budete častěji chodit, ve svahu nebo máte-li na textílii kačírek nebo jiný štěrk se ovšem doporučuje pevnější a trvanlivější tkaná textílie!

 netkaná textílie - zelený salát_tn

 

3 položek celkem
Netkaná mulčovací textílie Jutabond, 50g/m2, 25m x 1m - černá
296,69 Kč bez DPH
359 Kč / ks

Mulčovací textílie Jutabond má otevřenou strukuru, skvěle propouští vodu i vzduch, je odolná vůči napadení plísněmi a...

Kód: 0172
Netkaná mulčovací textílie Jutabond, 50g/m2, 50m x 1m - černá + kolíky ZDARMA
445,45 Kč bez DPH
539 Kč / ks

Mulčovací textílie Jutabond má otevřenou strukuru, skvěle propouští vodu i vzduch, je odolná vůči napadení plísněmi a...

Kód: 0173
Netkaná mulčovací textílie Jutabond, 50g/m2, 100m x 1m - černá + kolíky ZDARMA
709,92 Kč bez DPH
859 Kč / ks

Mulčovací textílie Jutabond má otevřenou strukuru, skvěle propouští vodu i vzduch, je odolná vůči napadení plísněmi a...

Kód: 0174