Netkaná textílie proti mrazu, 50g/m2, 50m x 1,6m - bílá EXTRA SILNÁ

Kód: 0197
Neohodnoceno
Značka: Jutabond
599 Kč / ks 495,04 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Netkaná extra silná zakrývací zimní textílie proti mrazu je odolná proti UV záření - chrání na podzim keře, rostliny a na jaře i zeleninu před nepříznivými vlivy prostředí (chladem , mrazem, krupobitím, extrémnímu slunečnímu svitu a nárazům větru), před létajícími škůdci ale i proti okusu divokou zvěří.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá netkaná extra silná zimní textilie proti mrazu Jutabond s gramáží 50g/m2.

Odolná proti UV záření - chrání na podzim keře, rostliny a na jaře i zeleninu před nepříznivými vlivy prostředí (chladem , mrazem, krupobitím, extrémnímu slunečnímu svitu a nárazům větru), před létajícími škůdci ale i  proti okusu divokou zvěří.

Zamezuje nadměrnému výparu vody z půdy. Je vodopropustná a několikanásobně použitelná. Na jaře vytváří optimální podmínky pro klíčení a výsev a tím výrazně podporuje růst rostlin. Je odolná proti UV záření, houbám, plísním, hmyzu a mikroorganismům.Netkaná textílie Jutabond nevylučuje zdravotně závadné látky do půdy, které by mohly poškodit zdraví vysazených rostlin.

Doba použití - listopad, prosinec, leden, únor, březen, duben, květen. Doba zakrytí závisí na místních podmínkách a počasí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Netkaná zimní textílie proti mrazu
Hmotnost: 4 kg
Barva: bílá
gramáž: 50g / m2
rozměr: 50m x 1,6m