Ochranné hroty proti holubům, nerezové 10ks x 50cm

Kód: 1308
Novinka Tip
Značka: DUFURT
495 Kč / ks 409,09 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Ochranné hroty proti ptactvu zabraňující dosedání holubů i jiných ptáků na parapety, atiky, okna, okapy, oplechování, zdi, komíny, zábradlí, klimatizace a dřevěné trámy. Balení setu hroty proti holubům obsahuje 10 pásků. Každý pásek měří 50 cm, opatřen 40 hroty o délce 11 cm a průměru 1,3 mm z nerezavějící pérové oceli. Rozložení ocelových hrotů proti ptákům pokryje šířku 13,5 cm. Vše uchyceno na základně z polykarbonátu s UV ochrannou vrstvou.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné nerezové hroty proti ptákům

Ochranné nerezové hroty jsou ideálním řešením pro zabránění dosedání ptáků na různé povrchy jako parapety, okna, okapy, zdi, komíny, zábradlí a trámy. Tyto zábrany proti ptactvu poskytují účinnou ochranu proti holubům a jiným ptákům, čímž chrání váš majetek před znečištěním nechtěnými návštěvníky.

Specifikace balení

Balení obsahuje 10 pásků, každý pásek měří 50 cm a je opatřen 40 hroty. Hroty mají délku 11 cm a průměr 1,3 mm, jsou vyrobeny z nerezavějící pérové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Rozložení hrotů pokryje šířku 13,5 cm, což poskytuje efektivní zábranu proti ptákům.

Bezpečnost a uchycení

Naše trny proti holubům a jiným ptákům jsou navrženy tak, aby byly bezpečné - konce hrotů jsou ztupené, což zajišťuje, že ptákům neublíží. Plastové hroty proti holubům lze upevnit pomocí šroubů, vrutů nebo hřebíčků, případně přilepit pomocí silikonu nebo bílého lepidla. Polykarbonátová základna s UV ochrannou vrstvou zaručuje dlouhodobou stabilitu a odolnost proti povětrnostním vlivům.

Efektivní ochrana s hroty proti ptactvu

Ostny proti holubům jsou velmi účinné tam, kde jiné způsoby plašení selhávají. Můžete je snadno nainstalovat na trámy, římsy, parapety, fasády a další povrchy, kde chcete zabránit dosedání ptáků. Tyto zábrany proti ptákům jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá dlouhodobé a spolehlivé řešení.

Chraňte svůj majetek efektivně a bezpečně. Naše hroty proti holubům poskytují spolehlivou ochranu před nechtěnými návštěvníky.

 Ukázka ukotvení zábran proti ptactvu:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače a plašiče ptáků, lapače hlodavců, hmyzu a přípravky proti škůdcům
Hmotnost: 0.97 kg
Balení: 10ks
Délka pásku: 50cm - 40 hrotů
Materiál: Nerez ocel + polykarbonát s UV
Délka hrotu: 11cm